• banner1
  • banner2
  • banner3
  • banner4
  • banner5
  • banner6
  • banner7
  • banner8

Aktualności

Polecamy dla rodziców przykładowe strony wydawnictw, które udostępniają materiały edukacyjne dla dzieci,np.:

www.nowaera.pl/dla-rodzica/nauka-przez-zbawe

www.mac.pl/flibooki

www.glosy-ptakow/podrozniczek

www.szaloneliczby.pl

www.vod.tvp.pl

Zachęcamy do wspólnego słuchania bajek edukacyjnych na stronie Polskiego Radia, Audycje dla dzieci mają za zadanie rozwijać kreatywność i kształtować wyobraźnię : polskieradio.pl

W trosce o najmłodszych TVP ABC w godzinach 8:00-13:00 prowadzi specjalny blok edukacyjny dla dzieci. Polecamy zarówno dla dzieci , jak i dorosłych. Na stronie www.abc.tvp.pl można znaleźć  wiele propozycji.

 

Życzymy wszystkim przede wszystkim ZDROWIA i miłej nauki poprzez zabawę...

Dyrektor i nauczycielki Przedszkola nr 5 w Radzikowie!

 

 

Podstawa Prawna:

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dn 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO)

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice!

W związku z rozporządzeniem MEN w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkola oraz zaleceniem wykorzystania metod i technik kształcenia na odległość, do 24 maja 2020 r. praca w naszym przedszkolu będzie odbywać się zdalnie. 

Dla każdej grupy będą przygotowywane materiały/propozycje od nauczycielek do realizacji zadań podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Prosimy Państwa aby śledzić na bieżąco jakie działania mogą wykonywać Państwo z dziećmi w domu.

im. Kubusia Puchatka w Radzikowie

Placówka dysponuje bogatą bazą pomocy dydaktycznych, okazałym księgozbiorem oraz tablicą multimedialną. Nauczyciele współpracują z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Błoniu, Centrum Kultury w Błoniu, Domem Kultury w Radzikowie oraz innymi placówkami i instytucjami położonymi na terenie gminy Błonie.

 

 

 

Bezpieczne Otoczenie
indywidualne-podejscie
domowa-atmosfera
zajecia-dodatkowe
profesjonalna-opieka
Dzieci Banner