KOCHANI RODZICE!

Rozpoczęcie przez dziecko edukacji przedszkolnej jest ważnym, przełomowym momentem w jego życiu. Rozpoczyna przecież życie w dwóch środowiskach: rodzinnym i przedszkolnym. Niektóre dzieci mogą mieć duże trudności z zaadoptowaniem się do przedszkola. Zdarza się im płakać, gdy mają zostać bez rodziców w przedszkolu lub mają kłopoty z rozstaniem się ze swoimi zabawkami w domu.

Jest to trudny czas i dla Was Drodzy Rodzice i dla Waszych Pociech.

Spróbujmy przejść przez to razem.

W załącznikach zamieszczamy dla Państwa materiały, które pomogą dziecku i Wam, by pierwsze rozstania były jak najmniej bolesne. Prosimy o zapoznanie się z tymi materiałami.

W związku z tym, iż w tym roku ze względów epidemiologicznych, spotkań adaptacyjnych nie będzie, przekazujemy Państwu informację, co należy przygotować dla dziecka przed pójściem do przedszkola:

DOBRE RADY NA PIERWSZY DZIEŃ:

W załącznikach przekazujemy Państwu materiały do zapoznania się przed przyjściem dzieci do przedszkola w nowym roku szkolnym.

O pozostałych sprawach zostaniecie Państwo poinformowani na pierwszym zebraniu we wrześniu.