DRODZY RODZICE!

Za chwilę rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021. W związku z tym, iż nie ma oficjalnego rozpoczęcia roku w przedszkolu, dzień 1 września traktujemy jako dzień organizacyjno-wychowawczo-opiekuńczy.

Rodzice przyprowadzają dzieci wg zadeklarowanej godziny - nie później niż do godz. 8.15.

W przedszkolu obowiązywać będzie organizacja pracy ograniczająca możliwość przemieszczania się w placówce, kontaktowania ze sobą grup z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, określonych na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Prosimy o przestrzeganie zasad: zakładanie maseczek, dezynfekcja rąk lub zakładanie rękawiczek.

Rodzice dzieci najmłodszych, przyprowadzają pierwszego dnia dziecko na dwie godziny- stopniowo będziemy ten czas wydłużać (ustalenia będą przekazane na pierwszym zebraniu), dlatego prosimy o zaplanowanie pierwszych dni września tak, aby opiekunowie mogli wcześniej odbierać dziecko z przedszkola. Rodzice tych dzieci wchodzą z nimi do szatni.

Rodzice dzieci gr. II i III, dzwonią dzwonkiem do drzwi wejściowych- nie wchodzą do szatni,  po zmierzeniu dziecku przez pracownika temperatury, dziecko wchodzi do szatni.

W zakładce „DOKUMENTY znajduje się Procedura Profilaktyki Zarażeń Covid-19 oraz postępowanie w razie wystąpienia bezpośredniego zagrożenia zarażeniem wirusem w Przedszkolu Publicznym nr 5 im. Kubusia Puchatka w Radzikowie.

Prosimy o zapoznanie się z tą procedurą przed 1 września 2020 r.