W dniu 24 kwietnia br. odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski. Dzieci zmierzyły się z twórczością zmarłej w zeszłym roku wielkiej polskiej poetki Wandy Chotomskiej. W konkursie wzięły udział dzieci z grupy II i III. Oprócz świetnie opanowanego tekstu nie zabrakło kostiumów i ciekawych rekwizytów.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami, otrzymały też dyplomy i nagrody książkowe. Jury konkursu w składzie p. Lucyna Kamińska, p. Magdalena Wachnik oraz p. Agnieszka Napiórkowska postanowiło wyróżnić dwie osoby. I tak z grupy II wyróżniona została Zosia B. a z grupy III Lena S. Serdecznie gratulujemy. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie do konkursu.